DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Drevitá, korenistá

LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB PEARLS - ČIERNY, 500 ML

115,00 EUR
Dostupnosť: skladom
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Za nákup tohto produktu získate 0 věrnostních bodů.

Tyčinkový difuzér Black Pearls z kolekcie Pearls. Inšpirovaný fascinujúcimi a tajomnými perlami Tahiti, ktorých farba sa pohybuje od strieborno šedej po antracitovú.Vôňa: čierna ruža - zázvorPerly boli vždy synonymom vkusu a žiarivej elegancie - táto vôňa v sebe snúbi tajomnú vôňu čiernej ruže so sviežosťou zázvoru. Čistá dokonalosť!

Ako používať
LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB PEARLS - ČIERNY, 500 ML

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.

Charakteristika produktu

Kód LODGEPB
Charakter vône Drevitá, korenistá
Druh Tyčinkový difuzér
Objem 500 ml
Výrobca Baobab Collection
Farba čierna
Vôňa čierna ruže - zázvor
Trvanlivosť 4-6 mesiacov
Krajina pôvodu Belgicko
Kolekcia Pearls
Pokrytie 30 - 40 m²