DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB PEARLS - BIELY, 500 ML

115,00 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Tyčinkový difuzér White Pearls z kolekcie Pearls. Po mnoho storočí boli biele perly považované za symboly čistoty a lásky. Dizajn difuzéra je inšpirovaný dokonalosťou perál, nazývaných tiež ako "slzy bohov".Vôňa: biele pižmo - jazmínPerly boli vždy synonymom vkusu a žiarivej elegancie - táto vôňa v sebe snúbi pôsobivú vôňu bieleho pižma s kvetinovú sviežosť jazmínu. Esencia ženskosti!.

Ako používať
LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB PEARLS - BIELY, 500 ML

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.

Charakteristika produktu

Kód LODGEPW
Charakter vône Sladká
Druh Tyčinkový difuzér
Objem 500 ml
Výrobca Baobab Collection
Farba biela
Vôňa Biele pižmo - jasmín
Trvanlivosť 4-6 mesiacov
Krajina pôvodu Belgicko
Kolekcia Pearls
Pokrytie 30 - 40 m²