Baobab Collection

STONES – MARBLE

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 250 ml
173,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Difuzér Mini Totem Marble je ručne fúkaný sklárskymi remeselníkmi. S odkazom na farebnú schému vzácneho mramoru je jeho keramický vrchnák čierno-hnedý, tak, aby sa perfektne hodil k dizajnu celej fľašky.

Vôňa: koža - tuberóza - bôby

Spoločnosť Baobab Collection vytvorila kolekciu aróma difuzérov Mini Totem ako ekvivalent k ikonickej kolekcii vonných sviečok Stones a tyčinkových difuzérov Totem s väčšou veľkosťou. Každý difuzér z kolekcie Totem je utesnený keramickým uzáverom, ktorý je unikátny a dekoratívny, ručne vyrobený portugalskými remeselníkmi. Kolekcia Totem mení obyčajný tyčinkový difuzér na jedinečný a majestátny interiérový doplnok.

Charakteristika produktu

Kód TOTEMXSSMA
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu MARBLE
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 250 ml
Výdrž 2-3 mesiace
Pokrytie (m²) 15 - 20 m²
Farba čierno-béžová
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Stones
Výška (v) 31 cm
Krajina pôvodu Belgicko
Stránka s kolekcí baobab-collection

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB COLLECTION – MARBLE, 250 ml

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.