DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Kvetinová

LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB AURUM, 500 ML

108,00 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohto produktu získate 0 věrnostních bodů.

Tyčinkový difuzér Aurum z kolekcie Les Exclusives je brilantnou zmesou žltého a ružového zlata, je šperkom, ktorý ozdobí a rozžiari interiér. Obal sa na svetle vďaka elegantnej fólii stáva jemne priesvitným.Vôňa: vzácny jazmín a pižmoAurum je kvetinová a jemná vôňa, ktorá v sebe kombinuje vzácny jazmín a božské pižmo. Návyková, fascinujúca, delikátna ženská vôňa. Aurum predstavuje ženský prvok kolekcie Les Exclusives, je protipólom mužskému elementu zastúpeného difuzérom Platinum.

Ako používať
LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB AURUM, 500 ML

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.

Charakteristika produktu

Kód LODGEAU
Charakter vône Kvetinová
Druh Tyčinkový difuzér
Objem 500 ml
Výrobca Baobab Collection
Farba zlatá
Vôňa Vzácny jasmín - pižmo
Trvanlivosť 4-6 mesiacov
Krajina pôvodu Belgicko
Kolekcia Les Exclusives
Pokrytie 30 - 40 m²