DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB KHEPHREN ZLATÝ, 500 ML

115,00 EUR
Dostupnosť: skladom
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Tyčinkový difuzér Khephren v zlatej farbe z kolekcie Electrum. Kephren je grécke meno faraóna Khafreho. Druhá pyramída v Gíze a Veľká sfinga boli postavené počas jeho dlhej vlády a sú súčasťou jeho dedičstva.Vôňa: Citrusy - cyprusVôňa Khephren je zmesou citrusov, ktoré sa vznášajú nad cyprom, čo odkazuje na silný kontrast medzi zelenými brehmi Nílu a púšťom, s ktorým susedia.

Ako používať
LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB KHEPHREN ZLATÝ, 500 ML

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.

Charakteristika produktu

Kód LODGEKRNG
Druh Tyčinkový difuzér
Objem 500 ml
Výrobca Baobab Collection
Krajina pôvodu Belgicko
Charakter vône Svieža, citrusová
Vôňa Citrusy - cyprus
Trvanlivosť 4-6 mesiacov
Kolekcia Electrum
Pokrytie 30 - 40 m²