Mr&Mrs Fragrance

Mr&Mrs Fragrance aróma prístroj GEORGE SOFT TOUCH - ČERVENÝ

69,00 €
vypredané

- aróma prístroj na vonné kapsule
- rozmery 21,5 x 19 cm (v x š)
- na batériu, dobíjanie cez USB
- bezpečný
- záruka 2 roky
- prevonia priestor 30-40m2
 - 2 základné programy (ekonomický, intenzívny)

- v balení 1 kapsula zadarmo (vôňa Čierny čaj)

Charakteristika produktu

Kód JGEORGE010
Kolekcia Aroma prístroje
Druh Aróma prístroje
Krajina pôvodu Taliansko
Výrobca Mr&Mrs Fragrance
Pokrytie 30 - 50 m²
Druh produktu Aroma difuzéry
Farba červená

Ako používať
Mr&Mrs Fragrance aróma prístroj GEORGE SOFT TOUCH - ČERVENÝ

GEORGE je zbrusu novým aróma prístrojom pre použitie doma či v kancelárii. A čím sa líši od ostatných? Najmä jedinečným inovatívnym dizajnom, výraznými farbami a originálnym tvarom! 

Absolútnou novinkou je jeho elegantné a mäkké oblečenie. Športový vzhľad podporujú elementy z leštenej ocele a ozvláštňujú úplne nové farby. Jeho dotyku a soft touch vzhľadu jednoducho neodoláte...

Využíva špeciálne vonné kapsule vyrobené z čistých esenciálnych olejov, ktoré možno ľubovoľne kombinovať, meniť a znova používať! Zabudnite na nudné a nenápadné difuzéry či osviežovače vzduchu. Potrebujete oživiť svoj interiér, a to nielen farbami, tvarmi, ale aj báječnú vôňou? Potom sa George stane vaším najlepším kamarátom. Ako GEORGE funguje? Pod pojmom „aróma prístroj“ si mnohí z nás predstavujú zložitý prístroj a nutnosť naučiť sa pracovať s ďalším typom ovládania. To však neplatí pre George. Jediné, čo treba pre jeho sprevádzkovanie urobiť, je vybrať si vôňu, vložiť kapsulu s fragranciou dovnútra panáčika a stlačiť tlačidlo ON. Ďalej je možné vyberať z dvoch základných funkčných módov a nastaviť si dobu prevoňania, teda dobu, kedy bude panáčik fungovať a šíriť okolo seba vôňu, a kedy bude vypnutý. George je tak určený najmä pre tých, ktorí si chcú užívať vône, vo svojom byte či dome alebo pracovnom prostredí. Radi experimentujú, striedajú vône podľa jednotlivých príležitostí či nálad a používajú také vône, ktoré je práve najlepšie charakterizujú. Práve toto všetko totiž GEORGE umožňuje, a to veľmi rýchlo a jednoducho.