Mr&Mrs Fragrance

Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj GEORGE BLUETOOTH - TMAVÝ CHRÓM

109,00 EUR
na sklade

- aroma prístroj na vonné kapsule 
- rozmery 21,5 x 19 cm (v x š) 
- na batérie, dobíjanie cez USB
- záruka 2 roky 
- prevonia priestor 30-40 m 2 
- 2 základné programy (ekonomický, intenzívny)
- v balení 1 kapsula zadarmo (vôňa Maldévský vánok)

Charakteristika produktu

Kód JGEOSP12SA
Druh Aróma prístroje
Výrobca Mr&Mrs Fragrance
Krajina pôvodu Taliansko
Farba tmavý chróm
Pokrytie 30 - 50 m²
Druh produktu Aroma difuzéry

Ako používať
Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj GEORGE BLUETOOTH - TMAVÝ CHRÓM

GEORGE je dizajnový aróma prístroj na použitie doma či v kancelárii. Od ostatných aróma prístrojov sa líši športovo elegantným vzhľadom, ktorý podporujú elementy z leštenej ocele a ozvláštňujú úplne nové farby. Jeho dotyku a soft touch vzhľadu proste neodoláte… 

Absolútnou novinkou je varianta s vstavaným reproduktorom, využívajúca technológiu smell&sound. Pomocou Bluetooth sa k nemu pripojíte z akéhokoľvek zariadenia. Priestor vášho domova či kancelárie tak zaplníte nielen krásnu vôňou, ale teraz už aj hudbou. Stačí ho pripojiť k vášmu tabletu, telefónu, či inému elektronickému zariadeniu disponujícemu technológiou Bluetooth a stlačiť tlačidlo ON. 

Rovnako ako prvá generácia týchto aróma prístrojov funguje na základe vonných kapsúl vyrobených z čistých esenciálnych olejov, ktoré možno ľubovoľne kombinovať, meniť a znova používať! A ako GEORGE funguje? Je to veľmi jednoduché. Jediné, čo treba pre jeho sprevádzkovanie urobiť, je vybrať si vôňu, vložiť kapsulu s fragranciou dovnútra panáčika a stlačiť tlačidlo ON. Intenzitu prevoňania si môžete sami regulovať. George je tak určený najmä pre tých, ktorí si chcú užívať vône, vo svojom byte či dome alebo pracovnom prostredí. Radi experimentujú, striedajú vône podľa jednotlivých príležitostí či nálad a používajú také vône, ktoré je práve najlepšie charakterizujú. Práve toto všetko totiž GEORGE umožňuje, a to veľmi rýchlo a jednoducho. 

Zobraziť ďalšie produkty