Mr&Mrs Fragrance

Mr&Mrs Fragrance aróma prístroj GEORGE BLUETOOTH - ČERVENÝ

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.

- aroma prístroj na vonné kapsule 
- rozmery 21,5 x 19 cm (v x š) 
- na batérie, dobíjanie cez USB aj 220 V 
- záruka 2 roky 
- prevonia priestor 30-40 m 2 
- 2 základné programy (ekonomický, intenzívny)
- v balení 1 kapsula zadarmo (vôňa Čierny čaj)

Charakteristika produktu

Kód JGEOSPK010
Kolekcia Aroma prístroje
Druh Aróma prístroje
Krajina pôvodu Taliansko
Výrobca Mr&Mrs Fragrance
Pokrytie (m²) 30 - 50 m²
Druh produktu Aroma difuzéry
Farba červená

Ako používať
Mr&Mrs Fragrance aróma prístroj GEORGE BLUETOOTH - ČERVENÝ

GEORGE SOFT TOUCH je dizajnový aróma prístroj na použitie doma či v kancelárii. Od ostatných aróma prístrojov sa líši športovo elegantným vzhľadom, ktorý podporujú elementy z leštenej ocele a ozvláštňujú úplne nové farby. Jeho dotyku a soft touch vzhľadu proste neodoláte… 

Absolútnou novinkou je varianta s vstavaným reproduktorom, využívajúca technológiu smell&sound. Pomocou Bluetooth sa k nemu pripojíte z akéhokoľvek zariadenia. Priestor vášho domova či kancelárie tak zaplníte nielen krásnu vôňou, ale teraz už aj hudbou. Stačí ho pripojiť k vášmu tabletu, telefónu, či inému elektronickému zariadeniu disponujícemu technológiou Bluetooth a stlačiť tlačidlo ON. 

Rovnako ako prvá generácia týchto aróma prístrojov funguje na základe vonných kapsúl vyrobených z čistých esenciálnych olejov, ktoré možno ľubovoľne kombinovať, meniť a znova používať! A ako GEORGE funguje? Je to veľmi jednoduché. Jediné, čo treba pre jeho sprevádzkovanie urobiť, je vybrať si vôňu, vložiť kapsulu s fragranciou dovnútra panáčika a stlačiť tlačidlo ON. Intenzitu prevoňania si môžete sami regulovať. George je tak určený najmä pre tých, ktorí si chcú užívať vône, vo svojom byte či dome alebo pracovnom prostredí. Radi experimentujú, striedajú vône podľa jednotlivých príležitostí či nálad a používajú také vône, ktoré je práve najlepšie charakterizujú. Práve toto všetko totiž GEORGE umožňuje, a to veľmi rýchlo a jednoducho.