DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Aróma olej 15 ml, NATURAL, Millefiori, MÄTA A TONKA

10,40 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Vôňa Mäta a tonka (White Mint & Tonka) sa používa predovšetkým v aromaterapii. Doprajte si tu vlastnú. Aróma olej s objemom 15 ml použite pre arómalampu či aróma prístroj.

Ako používať
Aróma olej 15 ml, NATURAL, Millefiori, MÄTA A TONKA

Vodorozpustné vône môžu byť použité v ultrazvukových osviežovačoch vzduchu, zvlhčovačoch či trebárs olejových aróma lampách. Špeciálne zloženie roztoku ho robí kompatibilný s akýmkoľvek typom ultrazvukových osviežovačov aj zvlhčovačov vzduchu. Pohodlný a elegantný dávkovač umožňuje presné dávkovanie podľa vašich potrieb a zvykov. Pár kvapiek stačí pre jemnú a ľahkú vôňu, 10–15 kvapiek pre intenzívnejší efekt. Olej s objemom 15 ml s kvapkadlom. Spojte kvalitnú vôňu s efektívnou technikou v podobe ultrasonického difuzéru Millefiori Milano. Disponuje tichosťou, moderným a funkčným dizajnom a vďaka ultrazvukovej technológii zaručuje tiché, avšak stále prevoňanie. Chromatická zmena prispeje okamžite k vytvoreniu príjemnej a delikátna atmosféry. Naviac nevyžaruje teplo.

Charakteristika produktu

Kód 7FIWT
Charakter vône Svieža, citrusová
Druh Aróma olej
Objem 15 ml
Výrobca Millefiori Milano
Farba číra
Vôňa Mäta a tonka
Krajina pôvodu Taliansko
Kolekcia Natural