Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

FIVE SEASONS – OHHH
Alessi
TYČINKOVÝ DIFUZÉR 150 ml
Alessi

FIVE SEASONS – OHHH

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 150 ml
vypredané
Cena s DPH:
75,00 €

Vôňa Ohhh je korenistá a revitalizujúca vďaka jemným tónom bergamotu a intenzívnemu čiernemu koreniu a tabaku. Nová vôňa Ohhh, ktorá dopĺňa kolekciu predstavujúcu premenu a cyklus života – od vzniku, rozkvetu, zrelosti až po múdru starobu.

Kolekcia zahrnuje vonné sviečky a aróma difuzéry, ktoré pomocou drevených vetví s lístkami uvoľňujú vonnú esenciu pre vytvorenie tých najlákavejších vôní prírody. Každý z týchto difuzérov sa odlišuje ako tvarom lístkov, tak vôňou, ktorá ho sprevádza – vzniká tak jedinečný nezabudnuteľný zážitok. Šesť týchto vonných zážitkov je pomenovaných veľmi emotívnymi názvami: ľadovo svieži Brrr; svieži a jemný Ahhh; hrejivý a hravý Hmm; dymový a zmyselný Grrr; tajomný a záhadný Shhh a revitalizujúci Ohhh.

Kód MW646SGD
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu OHHH
Charakter vône drevitá, korenistá
Objem (ml) 150 ml
Výdrž 2-3 mesiace
Farba zlatá
Výrobca Alessi
Kolekcia Five Seasons
Výška (v) 24 cm
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR ALESSI – OHHH, 150 ml

  1. Nalejte obsah priloženej náplne do keramickej nádoby (vázy).
  2. Mahagónové lístočky a silikónový "držiak" sú designované tak, že sú vždy 3 lístky ponorené do vône a 3 nie. Pri prvom použití difuzéra je nutné nechať lístky nasiaknuť vôňou minimálne po dobu 24 hodín, aby boli schopné prevoňania. Každý druh lístkov má odlišný povrch, resp. odlišnú veľkosť plochy, prostredníctvom ktorej je vôňa uvoľňovaná do prostredia, vďaka tomu sa môže pri jednotlivých druhoch líšiť intenzita prevoňania.
  3. Pre maximálny efekt odporúčame otáčať difuzérom okolo jeho osi - pozri obrázok 4 v príbalovom letáku.
  4. Po spotrebovaní pôvodnej náplne možno dokúpiť ktorúkoľvek z náhradných náplní do difuzéra z kolekcie "Five Seasons", rovnako tak si môžete prikúpiť mahagónové lístky v ďalších štyroch dizajnoch.