Maison Berger Paris

AMPHORA – ORANGE TEA

DARČEKOVÁ SÚPRAVA 300 ml
60,50 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Katalytická lampa Amphora v Darčekovej sade je stelesnením jedinečnosti a nadčasovosti. Kolekcia Amphora z lakovaného hrubostenného skla vo farbe malín je originálnym počinom kreatívneho dizajnéra Armanda Delsola, ktorý stavil na sofistikované a elegantné spracovanie katalytickej lampy za použitia štíhlych a jednoduchých tvarov.

Pomarančový kvet – svieža vôňa, ktorá je ódou na vzdušnú jedinečnosť pomarančového kvetu. Táto náplň vo vôni Pomarančový kvet je spojením ovocných a súčasne kvetinových tónov neroli a pomarančového kvetu s pudrovosťou vzácneho jazmínu.

Hlava: pomarančový kvet, zelené tóny
Srdce: neroli
Základ: jazmín

Darčekový set katalytickej lampy Amphora z lakovaného skla v malinovej farbe a 250 ml interiérového parfumu Pomarančový kvet.

Objem lampy: 300 ml


Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt, náplň a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4491MB
Druh produktu DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Vôňa/Názov produktu ORANGE TEA
Charakter vône Svieža, citrusová
Objem (ml) 300 ml
Farba ružovo-červená
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Amphora
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
DARČEKOVÁ SÚPRAVA MAISON BERGER PARIS – ORANGE TEA, 300 ml

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).