DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Končiace kolekcie Sladká

Aróma olej 15ml, SELECTED, Millefiori, Amber Delice

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Aróma olej radu Selected vo vôni Amber delice (Sladká ambra) od talianskej značky Millefiori Milano s objemom 15 ml pre každodenné použitie.

Ako používať
Aróma olej 15ml, SELECTED, Millefiori, Amber Delice

Vodorozpustné vône môžu byť použité v ultrazvukových osviežovačoch vzduchu, zvlhčovačoch či trebárs olejových aróma lampách. Špeciálne zloženie roztoku ho robí kompatibilný s akýmkoľvek typom ultrazvukových osviežovačov aj zvlhčovačov vzduchu. Pohodlný a elegantný dávkovač umožňuje presné dávkovanie podľa vašich potrieb a zvykov. Pár kvapiek stačí pre jemnú a ľahkú vôňu, 10–15 kvapiek pre intenzívnejší efekt. Olej s objemom 15 ml s kvapkadlom. Spojte kvalitnú vôňu s efektívnou technikou v podobe ultrasonického difuzéru Millefiori Milano. Disponuje tichosťou, moderným a funkčným dizajnom a vďaka ultrazvukovej technológii zaručuje tiché, avšak stále prevoňanie. Chromatická zmena prispeje okamžite k vytvoreniu príjemnej a delikátna atmosféry. Naviac nevyžaruje teplo.

Charakteristika produktu

Kód 33FIAD
Kolekcia Ultrasonický difuzér + aróma oleje
Typ výrobku esenciálne oleje
Druh aromalampa a aromatický olej, vonný vosk
Vôňa Amber Delice
Obdobie Jeseň-Zima
Efekt Prevoňanie
Použitie Kuchyňa, pracovňa, chodba, spálňa (10 -20 m2) , Obývacia izba (20-30 m2)
Objem 15 ml
Charakter vône Sladká
Typ vône Pánska
Krajina pôvodu Taliansko
Výrobca Millefiori Milano