Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

FIVE SEASONS – AHHH
Alessi
TYČINKOVÝ DIFUZÉR 150 ml
Alessi

FIVE SEASONS – AHHH

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 150 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
75,00 €

Ahhh - kardamom, hyacint a vetiver vytvárajú delikátnu mladistvú vôňu, sviežu ako tajuplná záhrada. Hlava: kardamom, bergamot, figa, korenie. Srdce: hyacint, ruža, broskyňa. Základ: pačuli, santalové drevo, vetiver, pižmo.

Kolekcia piatich rôznych vôní predstavuje premenu a cyklickosť života - od vzniku, rozkvetu, zrelosti až po múdru starobu. Kolekcia zahŕňa vonné sviečky a difuzéry, ktoré pomocou drevených konárov s listami uvoľňujú vonnú esenciu. Každý z týchto piatich difuzérov sa líši ako tvarom lístkov, tak aj vôňou, ktorá ich sprevádza - vzniká tak jedinečný nezabudnuteľný zážitok. Týchto päť vonných zážitkov je pomenované veľmi emotívnymi názvami, ktoré Wanders pre túto kolekciu vybral: ľadovo svieža Brrr; svieži a jemný Ahhh; hrejivý a hravý Hmm; dymový a zmyselný Grrr; tajomný a záhadný Shhh.

Kód MW642SW
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu AHHH
Charakter vône svieža, citrusová
Objem (ml) 150 ml
Výdrž 2-3 mesiace
Farba biela
Výrobca Alessi
Kolekcia Five Seasons
Krajina pôvodu Taliansko
Výška (v) 21,5 cm

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR ALESSI – AHHH, 150 ml

  1. Nalejte obsah priloženej náplne do keramickej nádoby (vázy).
  2. Mahagónové lístočky a silikónový "držiak" sú designované tak, že sú vždy 3 lístky ponorené do vône a 3 nie. Pri prvom použití difuzéra je nutné nechať lístky nasiaknuť vôňou minimálne po dobu 24 hodín, aby boli schopné prevoňania. Každý druh lístkov má odlišný povrch, resp. odlišnú veľkosť plochy, prostredníctvom ktorej je vôňa uvoľňovaná do prostredia, vďaka tomu sa môže pri jednotlivých druhoch líšiť intenzita prevoňania.
  3. Pre maximálny efekt odporúčame otáčať difuzérom okolo jeho osi - pozri obrázok 4 v príbalovom letáku.
  4. Po spotrebovaní pôvodnej náplne možno dokúpiť ktorúkoľvek z náhradných náplní do difuzéra z kolekcie "Five Seasons", rovnako tak si môžete prikúpiť mahagónové lístky v ďalších štyroch dizajnoch.